UPPER INTERMEDIATE C1

Prestige English’ te İngilizce eğitimi, Elemantary (Başlangıç), Pre-intermediate (Orta-Alt),Intermediate (Orta) ve Upper-Intermediate (Orta-Üst) olmak üzere dört farklı düzeyde yapılmaktadır. Avdanced(Üst) seviye talebe ve yoğunluğa göre açılabilmektedir. Seviyelerin her biri 5 hafta ila 12 hafta arasında sürmektedir.

Program sonunda isteyen öğrenciler Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika almayı hak eder.

Prestige English tarafından hazırlanan ücretsiz seviye tespit sınavına katılan veya www.prestigeenglish.com adresinden online sınava giren öğrenciler belirlenen seviyelerine uygun bir seviyeden öğrenim görmeye başlayabilmektedir.

Eğitim Programlarımıza katılan öğrencilerin her üst seviyeye geçişlerinde, yapılan sınav sonuçlarına göre geçişleri sağlanmaktadır. Toplam ders saatlerinde%10 devamsızlık ve %10 ödev yapmama limitini aşmamak koşuluyla, alınan seviyeler hiçbir ücret ödemeden tekrar edilmektedirler.

Eğitim Günleri Eğitim Saatleri Başlangıç – Bitiş
C.tesi-Pazar 13:30-17:00 23.07.2016-09.10.2016
C.tesi-Pazar 09:45 – 13:15 20.08.2016 – 19.11.2016
P.tesi – Çar – Cuma 18:20 – 21:40 22.08.2016 – 19.11.2016

Upper-Intermediate Seviyesi

Toplam Süre : 110 Saat

Upper-intermediate seviyesini başarı ile tamamlayan öğrenciler, İletişim sırasında hiçbir problem yaşamadan yabancılarla her konuda uzun konuşmalar yapabilir, tartışabilirler. Kelime bilgisi hedefi 3400 olan bu programımızda artık dilin işlevsel kullanımı üzerinde durulmaktadır.Kompozisyon yazabilir, okudukları çok uzun ve karmaşık metinleri kolayca Türkçeye çevirebilirler. Spontane ve akıcı bir şekilde kendini ifade eder ve artık sık sık bilmediği/hatırlayamadığı bir kelimeyi aramaz. Dili günlük hayatta, iş yaşamında, meslekî eğitimde ve yükseköğrenimde esnek ve etkin kullanabilir. Açık, net ve sistemli bir şekilde kompleks durumlarda kendini ifade edebilir ve bunu yaparken farklı stratejiler kullanarak diğer metinlerle bağlantı kurabilir.

Bu seviyede kurumumuzun öğrencilerimize ücretsiz olarak verdiği Prestige English “Supplementary Material Booklet (upper-intremediate) ve dvd si ile birlikte sunulan One for All (upper-intermediate) kitaplarının yanında ““OXFORD yayıncılık New Headway Upper-Intermediate Fourth Edition”” kitabı ders kitabı olarak okutulmaktadır.

Upper-Intermediate seviyesini başarı ile tamamlayan öğrencilerimize Karacan Prestige English tarafından özel olarak hazırlanan “Upper-Intermediate” başarı sertifikası verilmektedir. AYRICA Upper-Intermediate programının sonunda isteyen öğrenciler Cambridge Üniversitesi onaylı “F.C.E sertifikası” almayı hak eder.

Intermediate veya Upper-intermediate seviyelerini bitiren öğrencilerimiz amaçları doğrultusunda ilgili sınav gruplarına geçiş yapabilirler. Bu Programlarımız YDS, TOEFL ,IELTS, PROFICIENCY’den den oluşmaktadır.

Bilgi almak için formu doldurun.