PRE INTERMEDIATE B1

Prestige English’ te İngilizce eğitimi, Elemantary (Başlangıç), Pre-intermediate (Orta-Alt),Intermediate (Orta) ve Upper-Intermediate (Orta-Üst) olmak üzere dört farklı düzeyde yapılmaktadır. Avdanced(Üst) seviye talebe ve yoğunluğa göre açılabilmektedir. Seviyelerin her biri 5 hafta ila 12 hafta arasında sürmektedir.

Program sonunda isteyen öğrenciler Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika almayı hak eder.

Prestige English tarafından hazırlanan ücretsiz seviye tespit sınavına katılan veya www.prestigeenglish.com adresinden online sınava giren öğrenciler belirlenen seviyelerine uygun bir seviyeden öğrenim görmeye başlayabilmektedir.

Eğitim Programlarımıza katılan öğrencilerin her üst seviyeye geçişlerinde, yapılan sınav sonuçlarına göre geçişleri sağlanmaktadır. Toplam ders saatlerinde%10 devamsızlık ve %10 ödev yapmama limitini aşmamak koşuluyla, alınan seviyeler hiçbir ücret ödemeden tekrar edilmektedirler.

Eğitim Günleri Eğitim Saatleri Başlangıç – Bitiş
P.tesi – Çar – Cuma 18:20 – 21:40 15.08.2016 – 12.10.2016
C.tesi – Pazar 09.45-13.15 23.07.2016 – 02.10.2016

Pre Intermediate Seviyesi

Toplam Süre : 110 Saat

Seviye sonunda öğrenciler, 1800’ü aşkın kelime bilgisiyle, kolaylıkla yabancılarla günlük konuşmalar yapabilir, karmaşık cümle yapıları kurabilir, anlamlı paragraflar içeren yazılar yazabilirler. Okul, iş, boş zamanlar v.b. gibi alışılmış konularda, standart dil net bir şekilde kullanıldığında konunun ana noktalarını anlayabilir. Seyahatlerde, İngilizce’nin konuşulduğu yerlerde karşılaşabileceği çoğu durumların üstesinden gelebilir.Yaşadığı olay ve deneyimleri, hayallerini, umutlarını ve hedeflerini anlatabilir, görüşlerini kısa olarak gerekçelendirebilir ve açıklama yapabilir.

Bu seviyede kurumumuzun öğrencilerimize ücretsiz olarak verdiği Prestige English “Supplementary Material Booklet (pre-intremediate) yanında “Prestige English yayıncılık Point serisi Pre-Intermediate” kitabı ders kitabı olarak okutulmaktadır.
Pre-Intermediate seviyesini başarı ile tamamlayan öğrencilerimize Prestige English tarafından özel olarak hazırlanan “Pre-Intermediate” başarı sertifikası verilmektedir.

Bilgi almak için formu doldurun.