INTERMEDIATE B2

Prestige English’ te İngilizce eğitimi, Elemantary (Başlangıç), Pre-intermediate (Orta-Alt),Intermediate (Orta) ve Upper-Intermediate (Orta-Üst) olmak üzere dört farklı düzeyde yapılmaktadır. Avdanced(Üst) seviye talebe ve yoğunluğa göre açılabilmektedir. Seviyelerin her biri 5 hafta ila 12 hafta arasında sürmektedir.

Program sonunda isteyen öğrenciler Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika almayı hak eder.

Prestige English tarafından hazırlanan ücretsiz seviye tespit sınavına katılan veya www.prestigeenglish.com adresinden online sınava giren öğrenciler belirlenen seviyelerine uygun bir seviyeden öğrenim görmeye başlayabilmektedir.

Eğitim Programlarımıza katılan öğrencilerin her üst seviyeye geçişlerinde, yapılan sınav sonuçlarına göre geçişleri sağlanmaktadır. Toplam ders saatlerinde%10 devamsızlık ve %10 ödev yapmama limitini aşmamak koşuluyla, alınan seviyeler hiçbir ücret ödemeden tekrar edilmektedirler.

Eğitim Günleri Eğitim Saatleri Başlangıç – Bitiş
Cumartesi – Pazar 09:45 – 13:15 03.09.2016 – 11.12.2016
P.tesi-Salı-Çarş.-Perş.-Cuma 09.45 – 13.15 08.08.2016 – 19.09.2016

Intermediate Seviyesi

Toplam Süre : 110 Saat

Seviye sonunda öğrenciler, 2400 ‘ü aşkın kelime bilgisiyle farklı konular üzerinde yabancılarla uzun konuşmalar yapabilir, karmaşık yapılar içeren cümleler kurabilirler. Somut ve soyut konulardaki zor metinlerin içeriğini ve kendi branşındaki tartışmaları anlayabilir. Sıradan bir sohbette anadilinde konuşan birisi ile her ikisinin de fazla zorluk çekmeyeceği şekilde spontane ve akıcı konuşup anlaşabilir. Geniş bir konu yelpazesinde net ve detaylı bir şekilde kendini ifade edebilir. Güncel bir konuda kişisel fikrini dile getirebilir, farklı seçeneklerin avantaj ve dezavantajlarını sıralayabilir.Geniş paragraflar içeren yazılar yazıp, okuduğunu kolaylıkla anlayabilirler.

Bu seviyede kurumumuzun öğrencilerimize ücretsiz olarak verdiği Prestige English “Supplementary Material Booklet (intremediate) yanında “Prestige English yayıncılık Point serisi Intermediate” kitabı ders kitabı olarak okutulmaktadır.

Intermediate seviyesini başarı ile tamamlayan öğrencilerimize Prestige English tarafından özel olarak hazırlanan “Intermediate” başarı sertifikasıverilmektedir. AYRICA Intermediate programının sonunda isteyen öğrenciler MEB onaylı sertifika almayı hak eder.

Bilgi almak için formu doldurun.