Elementary A1 A2

Prestige English’ te İngilizce eğitimi, Elemantary (Başlangıç), Pre-intermediate (Orta-Alt),Intermediate (Orta) ve Upper-Intermediate (Orta-Üst) olmak üzere dört farklı düzeyde yapılmaktadır. Avdanced(Üst) seviye talebe ve yoğunluğa göre açılabilmektedir. Seviyelerin her biri 5 hafta ila 12 hafta arasında sürmektedir.

Program sonunda isteyen öğrenciler Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika almayı hak eder.

Prestige English tarafından hazırlanan ücretsiz seviye tespit sınavına katılan veya www.prestigeenglish.com adresinden online sınava giren öğrenciler belirlenen seviyelerine uygun bir seviyeden öğrenim görmeye başlayabilmektedir.

Eğitim Programlarımıza katılan öğrencilerin her üst seviyeye geçişlerinde, yapılan sınav sonuçlarına göre geçişleri sağlanmaktadır. Toplam ders saatlerinde%10 devamsızlık ve %10 ödev yapmama limitini aşmamak koşuluyla, alınan seviyeler hiçbir ücret ödemeden tekrar edilmektedirler.

Eğitim Günleri Eğitim Saatleri Başlangıç – Bitiş
Cmt – Pzr 09.45 – 13.15 17.09.2016 – 04.12.2016
Pzt – Çar – Cum 18:20 – 21:40 22.8.2016 – 19.10.2016
Pzt – Sal-Çar- Perş – Cum 09:45 – 13:15 19.9.2016 – 19.10.2016

Elementary Seviyesi

Toplam Süre : 110 Saat

Elementary seviyesini başarı ile tamamlayan öğrenciler, geniş zaman , geçmiş zaman , şimdiki zaman ve gelecek zaman diliminde cümleler kurabilir,1200 i aşkın kelime bilgisine sahip olup,kendilerini kolaylıkla ifade edebilirler.Dolaysız anlatımlarda cümleleri ve sıkça kullanılan tabirleri anlayabilir (örneğin kişinin kendisiyle, ailesiyle, alışverişle, iş ve yakın çevreyle ilgili bilgiler). Basit ve rutin durumlarda anlaşabilir, bilindik ve alışıldık konuların basit ve doğrudan aktarımını yapabilir. Basit anlatımlarla geldiği yeri, eğitimini, yakın çevresini ve doğrudan ihtiyaca yönelik durumları anlatabilir.

Bu seviyede kurumumuzun öğrencilerimize ücretsiz olarak verdiği Prestige English “Supplementary Material Booklet (elementary) yanında ”Prestige English yayıncılık Point serisi Elementary” kitabı ders kitabı olarak okutulmaktadır.

Elementary seviyesini başarı ile tamamlayan öğrencilerimize Prestige English tarafından özel olarak hazırlanan “Elementary” başarı sertifikası verilmektedir.

Bilgi almak için formu doldurun.