Advanced C2

Prestige English’ te İngilizce eğitimi, Elemantary (Başlangıç), Pre-intermediate (Orta-Alt),Intermediate (Orta) ve Upper-Intermediate (Orta-Üst) olmak üzere dört farklı düzeyde yapılmaktadır. Avdanced(Üst) seviye talebe ve yoğunluğa göre açılabilmektedir. Seviyelerin her biri 5 hafta ila 12 hafta arasında sürmektedir.

Program sonunda isteyen öğrenciler Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika almayı hak eder.

Prestige English tarafından hazırlanan ücretsiz seviye tespit sınavına katılan veya www.prestigeenglish.com adresinden online sınava giren öğrenciler belirlenen seviyelerine uygun bir seviyeden öğrenim görmeye başlayabilmektedir.

Eğitim Programlarımıza katılan öğrencilerin her üst seviyeye geçişlerinde, yapılan sınav sonuçlarına göre geçişleri sağlanmaktadır. Toplam ders saatlerinde%10 devamsızlık ve %10 ödev yapmama limitini aşmamak koşuluyla, alınan seviyeler hiçbir ücret ödemeden tekrar edilmektedirler.

Eğitim Günleri Eğitim Saatleri Başlangıç – Bitiş
Cts – Paz 08:50 – 13:15 29.05.2016- 20.08.2016
Pzrtsi – Salı – Çar – Perş – Cuma 10:00 – 13:30 03.03.2016 – 06.04.2016

Advanced Seviyesi

Toplam Süre : 120 Saat

Advanced düzeyindeki öğrencimiz, grammer konularını bitirdiği için, sağlıklı bir eğitim sürecinin gerektirdiği gibi general-check ile başlar. Bu süreç içerisinde öğrencimizin hatalı- eksik olduğu konular belirlenerek ekstra özel derslerle ücretsiz olarak telafi etmesi sağlanır. Duyduğu ve okuduğu her şeyi zorluk çekmeden anlayabilir. Yazılı veya sözlü kaynaklardan aldığı bilgiyi özetleyebilir, bunları gerekçelendirebilir ve açıklamalı bir şekilde sunabilir. Kendini akıcı ve tam olarak spontane bir şekilde ifade edebilir, kompleks durumlarda bile anlamlardaki ince farklılıkları belirgin bir şekilde dile getirebilir.Bu seviyeyi bitiren öğrencimiz, bir native ile rahatlıkla istenilen konuda konuşabilir ve onu anlayabilir. Bunun yanısıra, makaleleri okuyabilir, ileri düzeyde yazışmalar yapabilir.

Advance, genel dil seviyelerinin son bölümüdür.Bu aşamadan sonra, ileri düzey İngilizce yeterlilik ölçüm sınavlarına hazırlanmaları konusunda, öğrencilerimiz, planlamalarını rehberlik servisimizle rahatlıkla yapabilirler.

Söz gelimi, öğrencilerimiz, uluslararası sertifika sınavlarına hazırlık aşamasında IELTS, TOEFL ve diğer sınav gruplarında, gelişimlerini belgelemeleri yönünde hazırlıklarını sürdürebilirler.

Bilgi almak için formu doldurun.